فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل عکس های AirPods Pro را در فروشگاه های سراسر جهان به اشتراک می گذارد

خرید اشتراک kerio

اپل عکس های AirPods Pro را در فروشگاه های سراسر جهان به اشتراک می گذارد

هدفون های بی سیم جدید AirPods Pro اپل امروز در سراسر جهان شروع به کار کردند. برای تجلیل ، این شرکت چند تصویر از مشتریانی که برای اولین بار در TheAirPods Pro در فروشگاه های خرده فروشی اپل در شانگهای و توکیو تلاش می کنند به اشتراک گذاشت.

آیرپدز Pro دارای ویژگی لغو فعال صدا ، مقاومت در برابر عرق در برابر آب و عرق IPX4 ، تراشه H1 با پشتیبانی "Hey Siri" ، و یک طراحی داخلی جدید است که از نکات سیلیکون در سه اندازه مختلف پشتیبانی می کند. همه این به روزرسانی ها قیمت AirPods Pro را به 249 دلار افزایش داده اند. این مبلغ با 159 دلار برای AirPods معمولی و 199 دلار برای "AirPods" با مورد شارژ بی سیم مقایسه شده است.اگر در جستجوی تصاویر بیشتر از "AirPods Pro" هستید ، حتما برای یافتن تصاویر بیشتر و برداشت های اول از هدفون های جدید ، به انجمن های MacRumors مراجعه کنید. انجمن لوازم جانبی آیفون ما همچنین مکان مناسبی برای بحث درباره وضعیت سفارش و تحویل در مورد AirPods شما ، برداشت ها و موارد دیگر است.

نتیجه گیری مرتبط: AirPods Pro
راهنمای خریدار: AirPods Pro (اکنون بخرید)

.