فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

اپل سیستم عامل iOS 13.2 را علامت گذاری نمی کند و مانع کاهش نرخ iOS 13.2.2 می شود

اپل پنجشنبه عصر ، امضای iOS 13.2 را متوقف کرد ، حرکتی که صاحبان آیفون ، آی پد و آی پاد لمسی را از پایین آمدن نرم افزار گوشی خود از آخرین نسخه iOS 13.2.2 ممانعت می کند.

این کار معمول برای شرکت فناوری مستقر در Cupertino است. برای ثبت نام نرمافزار قدیمی تر مدتی پس از انتشار جدیدتر. انجام این کار ارتقاء نرم افزار را تسهیل می کند (گاهی غیر ارادی) ، که تضمین می کند اکثر کاربران دستگاه iOS از جدیدترین ویژگی های جدید ، رفع اشکال و پیشرفت های امنیتی استفاده می کنند.

دلیل دیگری که اپل نرم افزار را خراب می کند در لیست دستگاه های iOS خود قرار دارد. فرار از زندان به روزرسانی های مکرر نرم افزار اپل اغلب دارای تکه های امنیتی برای بهره برداری هایی است که در برنامه های فرار از زندان مورد استفاده قرار می گیرند ، و همانطور که انتظار می رود ، اپل نمی خواهد شما برای کاهش این هک ها بر روی دستگاه خود ، کم ارزش شوید.

با این وجود شایان ذکر است که فرار از زندان با نام تجاری checkra1n جدید از یک بهره برداری به نام checkm8 در دستگاه های A5-A11 استفاده می کند ، و از جمله آیفون X نیز استفاده می کند. به روزرسانی ها ، و در این مورد ، امضای نرم افزار به خصوص ربطی ندارد.

اما در این حالت تفاوت وجود دارد ، اما در مورد گوشی هایی که پشتیبانی نمی شوند checkm8 بهره برداری bootrom ، مانند موارد دلخواه دستگاه های A12-A13 …

Jailbreakers که گوشی های مذکور را ورزش می کند ، به فرار از بروزرسانی های نرم افزاری و در هنگام بدست آوردن سیستم عامل خود متکی است. این امر به این دلیل است که می توان ابزارهای فرار از زندان مانند Chimera و unc0ver را از طریق به روزرسانی های نرم افزاری به راحتی وصله کرد ، و به همین دلیل است که این ابزارها با پشتیبانی از سوء استفاده های جدید tfp0 به راحتی مرتباً به روز می شوند – برای اضافه کردن پشتیبانی از نسخه های جدید iOS که از patch های سابق استفاده می کنند. [19659002] اگر یک گوشی A5-A11 در اختیار دارید ، احتمالاً می توانید این خبر را خاموش کنید. از طرف دیگر ، آن دستگاه های اسپرت A12-A13 با هر قصد جیلبریک در آینده می خواهند تمام تلاش خود را برای جلوگیری از بروزرسانی سیستم عامل خود انجام دهند. همانطور که یک توسعه دهنده منجر jailbreak سرب Pwn20wnd پس از آنکه به طور مشهور گفته بود ، بهتر است که جیلبوردهای مشتاق هر زمان که می توانند در کمترین سیستم عامل ممکن بمانند تا بهترین شانس فرار از زندان را داشته باشند.

مانند همیشه ، می توانید وضعیت امضای نرم افزار را برای دستگاه خود بررسی کنید. در برنامه کاربردی آنلاین IPSW.me همیشه بسیار مفید است.

آیا از اینکه iOS 13.2 دیگر توسط اپل امضا نشده ناراحت هستید؟ در بخش نظرات بحث کنید.