فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

Blog do iPhone

خرید اشتراک kerio

اپل (سکوت) اعتراف کرد که موفق به نوآوری در صفحه کلید MacBook »وبلاگ آیفون نشده است

در وبلاگ آیفون ، ما همیشه اصرار داریم که نوآوری که هیچ فایده ای برای برای زندگی روزمره کاربر نهایی ندارد ، اصلاً خوب نیست. شگفت انگیز است که ممکن است باشد.

اپل همیشه مراقب بوده محصولاتی را که آزمایش نشده و با دقت بالایی آزمایش نشده اند ، عرضه نکند. از این گذشته ، مصرف کننده هرگز نباید خوکچه هندی محصولات جدید باشد. به این ترتیب او سالها به ما عادت کرد.

اما به نظر می رسد که حتی او نیز از این نوع مشکل معاف نیست. و نمونه آن صفحه کلید پروانه ای توسط مک بوک ها بود که با هدف انقلابی در ساختار کلیدهای رایانه متولد شد ، اما به نظر می رسد کابوس برای بسیاری از کاربران باشد.Keyboard Butterfly

] در سال 2015 ، اپل با افتخار از آخرین اختراع خود پرده برداشت: صفحه کلید که مکانیسم اصلی آن با آنچه سالها مورد استفاده کل صنعت قرار گرفته بود متفاوت بود.

مکانیسم پروانه [ قول داد. دقت بیشتری در تماس و دستاوردهای کمتر داشته باشید. 40٪ نازک تر و 4 برابر پایدار بود.

به گفته اپل ، مشکل مکانیسم قیچی این است که فشار دادن یک کلید به دور از مرکز ، احتمال فشار دادن کلید در کنار آن را افزایش می دهد و در نتیجه منجر به خطا می شود. تایپ کردن به همین دلیل او مکانیسم کاملاً جدیدی را با کلیدهای گسترده تر و پاسخ لمسی بیشتر طراحی کرد.

اما این تئوری زیبا به نتیجه عملی زندگی واقعی تبدیل نشد. در مدت زمان كوتاهی ، کاربران شروع به شكایت از كلیدهای غیرمترقبه یا مكرر هنگام لمس كردن كردند.

پس از تحقیقات ، مشخص شد كه صفحه کلید جدید نسبت به ذرات گرد و غبار وارد آن بسیار حساس است. . اپل حتی طی این سالها دو نسخه دیگر از این کیبورد را نیز در MacBooks ایجاد کرده است ، اما هیچکدام در واقع مشکل را حل نکردند.

پس از شکایت زیاد ، اپل یک برنامه تعمیر رایگان را برای مدل های MacBook شروع کرد که دارای MacBook بود. مشکل نکته پوچ این است که این برنامه (که از سال 2018 است) حتی مدلهایی را منتشر می کند که بعداً بعداً در سال 2019 منتشر شد.

یعنی اپل با مشکل ماه ها شناخته شده خود را به فروش مک بوک ها ادامه داد.

بازگشت به

این هفته ، اپل مدل جدید 16 اینچی MacBook Pro را منتشر کرد. و یکی از مهمترین چیزها ، پذیرش موتور کیبورد قدیمی است و ساخت آن را به کلی کنار گذاشته است.

در فیلم معرفی مدل جدید ، اپل حتی به بازگشت کلید Escape اشاره کرده است. سود چه کسی ، 5 سال پیش تصور می کرد که این یک مزیت برجسته در یک فیلم اپل است؟

iFixIt نوت بوک جدید را از هم جدا کرد و می بیند که صفحه کلید تقریباً یک نسخه از صفحه کلید جادویی که از مکانیسم قدیمی قیچی استفاده می کند. این به همان اندازه است که می توانید کلیدها را بین آنها سوئیچ کنید ، و کاملاً کار می کند.

iFixIt Image / Reproduction

حتی اگر من متنی را منتشر نمی کنم که اعتراف کنم اشتباه کردم ، به عقب برمی گردم و یک فناوری قدیمی را اجرا می کنم (به ضرر ایجاد آن) نشان می دهد که اپل می داند که صفحه کلید پروانه Butterfly یک اشتباه بود و آنطور که انتظار می رفت کار نکرد. به سختی که مهندسان آنها در تلاش بودند تا چیز جدید و خلاق و متفاوت از آنچه شرکت های دیگر انجام می دهند ، بیابند ، آنها نتوانستند این کار را به نفع واقعی کاربر کنند.


نوآوری خوب و لازم است. تلاش برای خارج شدن از جعبه و تصور شیوه های مختلف انجام کارها خارق العاده است و همیشه باید در صنعت مورد تشویق قرار گیرد.

اما کاربر هرگز نمی تواند خوکچه هندی برای نوآوری باشد . ما در مورد این مورد در مورد مارک های دیگر در اینجا زیاد صحبت کردیم ، و این نیز مربوط به اپل است.

شرکت اشتباه کرد که ظاهراً بدون آزمایش های لازم ، محصولی را برای پیش بینی مشکلات تغییر ایجاد کند. و او همچنین اشتباه کرد که برای حل مسئله اینقدر طول نکشید. بعلاوه ، مدت طولانی و چهار سال و نیمی از فروش صفحه کلید بمب زمانی به مصرف کنندگان خود بود: در طی ماه ها ، به احتمال زیاد مشکلی پیش آمد.

پس از لغو AirPower ، به نظر می رسد این دومین ضرر بزرگ اپل در سال جاری است.