فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل سعید در سال 2022 هدست AR را با اسکن سه بعدی منتشر کرد ، و در ادامه در سال 2023 توسط عینک Sleeker

خرید اشتراک kerio

اپل سعید در سال 2022 هدست AR را با اسکن سه بعدی منتشر کرد ، و در ادامه در سال 2023 توسط عینک Sleeker

در حالی که تحلیلگر اپل مینگ چی کو و دیگران ادعا کرده اند که اپل قصد دارد تا اوایل سال 2020 هدست واقعیت افزوده را منتشر کند ، گزارش جدید حاکی از آن است که دستگاه نصب شده ممکن است چند سال از آن فاصله داشته باشد.

اپل در حال حاضر قصد دارد یک هدست واقعیت افزوده را در سال 2022 منتشر کند ، و به دنبال آن یک جفت "براق" عینک واقعیت افزوده تا سال 2023 ، طبق اطلاعات . این گزارش ادعا می کند که جدول زمانی توسط مدیران اپل در یک نمایش داخلی برای حداقل 1000 کارمند در اپل پارک در ماه اکتبر به اشتراک گذاشته شده است.

Google Glasses

گفته می شود که در این نشست برخی از ویژگی های برنامه ریزی شده هدست ، از جمله اسکن سه بعدی و تشخیص پیشرفته انسان منعکس شده است.

این گزارش ادعا می کند که هدست اپل به هدست واقعیت مجازی Oculus Quest در فیس بوک که در اوایل سال جاری منتشر شد ، شبیه فیس بوک است ، اما با طراحی براق تر ، اضافه می کند که اپل می خواهد بر پارچه ها و مواد سبک وزن تأکید کند تا اطمینان حاصل شود که هدفون آن برای مدت طولانی پوشیده است. زمان

جزئیات بیشتر را دنبال کنید …

.