فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل در مورد اجناس تعرفه در اجزای آیفون ، اپل واچ ، صفحه اصلی موردی ایجاد می کند

خرید اشتراک kerio

اپل در مورد اجناس تعرفه در اجزای آیفون ، اپل واچ ، صفحه اصلی موردی ایجاد می کند


 iPhone 11 Pro De De Fusion Tested

اپل بار دیگر خواستار لغو تعرفه از دولت ایالات متحده است. دولت ترامپ تعرفه جدیدی را برای Apple Watch ، AirPods ، HomePod و سایر قطعات / دستگاه های وارد شده از چین وضع کرده است. تعرفه های جدید از اول سپتامبر به مرحله اجرا رسیده است.

تیم کوک در حال حاضر تأیید کرده است که اپل تعرفه های جدید وضع شده برای برخی از محصولات خود را پرداخت می کند. اپل همچنین اظهار داشت که آنها امیدوار هستند که آمریکا و چین به جنگ تجاری ادامه دهند. اپل درخواست رد کردن تعداد 11 محصول / مؤلفه را صادر کرده است. این شرکت استدلال خود را مطرح می کند که قادر به یافتن منبعی در خارج از چین نیست که بتواند تقاضای محصولات / اجزای سازنده را برآورده کند.

چند ماه به عقب ، اپل در نظر گرفته شده بود که تولید مک پرو را از تگزاس به چین منتقل کند. با این حال ، به نظر می رسد که این کمپانی فشار خود را کاهش داده و اعلام کرده است که ساخت Mac Pro جدید را در کارخانه ای در تگزاس ادامه خواهد داد. با این حال ، اپل در اخذ تعرفه برای برخی از قطعات / مؤلفه های موجود در Mac Pro موفق عمل کرد.

Our Take

این اولین باری نیست که اپل از دولت خواستار محرومیت تعرفه ها شد. محاسن محرومیت به طور معمول براساس اینكه آیا این مؤلفه منحصراً در چین در دسترس است قضاوت می شود. مقامات همچنین بررسی می كنند كه آیا وظایف "به ضرر اقتصادی شدید" به منافع ایالات متحده منجر می شود.

كارخانه های قرارداد كه اجزای سازنده محصولات مختلف اپل را تشکیل می دهند ، در چین متمرکز شده اند و 47.6٪ كارخانه ها در این كشور مستقر هستند. در حالی که برخی از سازندگان قطعات کارخانه های خود را در برزیل و هند دارند ، آنها فقط برای تأمین نیاز محلی هستند. به عبارت دیگر ، انتقال اپل از چین آسان نیست.

[via Bloomberg]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->