فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل به دنبال تعرفه بر روی قطعات iPhone ، Apple Watch ، AirPods و موارد دیگر است

خرید اشتراک kerio

اپل به دنبال تعرفه بر روی قطعات iPhone ، Apple Watch ، AirPods و موارد دیگر است

اپل از دولت ایالات متحده خواسته است اپل واچ ، AirPods ، HomePod ، اجزای آیفون ، و سایر دستگاه ها و قطعات وارد شده از چین را از 15 درصد تعرفه ای که از تاریخ 1 سپتامبر به مرحله اجرا گذاشته است ، مستثنا کند. بلومبرگ

اپل روز پنجشنبه برای 11 محصول یا اجزاء درخواست محرومیت داد ، این اولین روزی بود كه شركتها توانستند از تعرفه ها كمك بگیرند.در اوایل هفته تماس اپل ، مدیر عامل اپل تیم کوک تأیید کرد که اپل در حال حاضر تعرفه هایی را برای برخی از محصولات خود پرداخت می کند. کوک همچنین گفت که اپل امیدوار است ایالات متحده و چین اختلاف تجارت را حل کنند.

کوک گفت: "من هر فصل از کتاب را نمی دانم ، اما فکر می کنم سرانجام این اتفاق خواهد افتاد." "مطمئناً امیدوارم که این اتفاق در طول سه ماهه رخ دهد ، اما ما در مورد آن خواهیم دید."

اپل در درخواست خود مبنی بر لغو تعرفه ، گفت كه نتوانسته است منبعی را در خارج از چین پیدا كند كه بتواند تقاضای ایالات متحده برای محصولات یا اجزای آن را در سال آتی برآورده كند.

اپل در اوایل سال جاری خواستار معافیت تعرفه ای برای قطعات Mac Pro شد ، و اگرچه در ابتدا گفته بود که اپل تسویه تعرفه ای دریافت نمی کند ، اپل در واقع معافیت هایی را برای برخی از قطعات ساخته شده چینی دریافت کرد و به نوبه خود موافقت کرد که تولید جدید را انجام دهد. Mac Pro در تگزاس.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی بحث در مورد این موضوع ، موضوع بحث در انجمن سیاست ، دین ، ​​مسائل اجتماعی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدید کنندگان سایت از مطالعه و پیگیری موضوع استقبال می کنند ، اما ارسال آن محدود به اعضای انجمن با حداقل 100 ارسال است.

.