خرید اشتراک kerio

اپل برای کلیه نمایش های "ملکه فیل" در سال 2019 به حفاظت از فیل ها اهدا می کند

اگر عاشق طبیعت هستید و فیلم های مستند طبیعت چیز شما هستند ، شما خوشحال می شوید که یاد بگیرید که برای کلیه نمایش های اپل تی وی + مستند "ملکه فیل" در سال 2019 ، شرکت Cupertino در حال اهدا کمک به حفاظت از فیل ها در منطقه است.

طبق مصاحبه BuildSeries با فیلمبردار و نویسنده ویکتوریا استون و تهیه کننده لوچیندا انجلهارت ، که برندگان جایزه امی و پابودی هستند و 25 سال را در بوته آفریقای شرقی گذراندند و آنها را برای "ملکه فیل" آماده کردند. " مستند آنها داستان واقعی یک گله فیل کنیایی را هنگام سفر به جستجوی خانه جدید می گوید.

"دیدن تماشاگران 8 تا 80 تماشایی و انتقال آن توسط آن … من فقط نمی توانم آن را باور کنم." گفت در مصاحبه در حالی که سازنده آیفون حق پخش "ملکه elephant" را به عنوان اختصاصی اپل تی وی + به دست آورد ، این مستند ستایش شده از حیات وحش قبلاً انتخاب رسمی جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2018 و جشنواره فیلم ساندنس 2019 بود.

همچنین در سینما را در تاریخ 18 اکتبر قبل از شروع پخش در اپل تی وی + در تاریخ 1 نوامبر انتخاب کنید. "Queen Elephant" به عنوان یک فیلم مستند حیات وحش در حال گذر است که به عنوان روایت شخصیت محور ساخته می شود.

از مبهوت اپل:

سوار بر حماسه شوید. سفر عشق ، شجاعت و بازگشت به خانه. به آتنا ، مادربزرگ باشکوه یک گله فیل بپیوندید ، زیرا او مجبور است خانواده خود را در جستجوی آب از طریق ساوان بی پروا آفریقا هدایت کند.

این ماجراجویی خانوادگی یک نامه عاشقانه سینمایی به یک گونه تهدید شده است. به روایت Chiwetel Ejiofor (12 سال برده ، شیر شاه) ، ملکه فیل برنده جایزه بین المللی فیلم سبز سال سینما برای صلح شد.

گذشته از "ملکه فیل" ، اپل حق یک کنجکاوی را بدست آورد. فیلم انیمیشن در مورد طبیعت ، "Wolfwalkers" ، که به خرافات و جادو می پردازد در زمانی که گرگ ها به عنوان شیطان و جانوران دیده می شوند که باید اهلی شوند.