فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

اپل امضای iOS 13.3 را به دلیل بروزرسانی فرار از زندان unc0ver نزدیک به انتشار عمومی متوقف کرد

اپل باید در مورد پیشرفت سریع Pwn20 در بروزرسانی فرار از زندان غیرفعال برای سیستم عامل iOS 13.0-13.3 ، سریع گام بردارد. حتی چند ساعت پس از آزمایش تست های داخلی بتا در توییتر با هشتگ # unc0ver ، در توییتر پیمایش نکرد ، اپل رسماً پنجره امضای iOS 13.3 را برای بستن از iOS 13.3.1 بسته کرد. تا حدودی غیرقابل توصیف برای شرکت است زیرا بسیار زودتر از روز از حد معمول تغییر می کند. در حالی که اپل مرتباً از سیستم عامل قدیمی خود غافل می شود ، ناگهانی iOS 13.3 در نتیجه عدم اطلاع رسانی Pwn20wnd در مورد اعلامیه های مربوط به unc0ver ، حاکی از آن است که اپل قصد داشت تا قبل از رسیدن به توده مردم ، وضعیت جیلبریک را مهار کند.

شکل …

اگر آزمایش بتا داخلی به راحتی انجام شود ، Pwn20wnd می تواند اولین بتا عمومی unc0ver را برای iOS 13.0-13.3 در A12 (X) -A13 منتشر کند ، در 24 ساعت آینده.

به ویژه ، صاحبان دستگاه A12 (X) -A13 که قبل از بسته شدن پنجره امضای ، از iOS 13.3.1 به iOS 13.3 کاهش یافته است ، هنوز هم واجد شرایط دسترسی به jailbreak با unc0ver در هنگام انتشار ابزار هستید ، همانند نسخه های iOS 13 از 13.0-13.3. این بدان معناست که کسانی که از توصیه های ما در هفته گذشته پیروی کرده و به تعویق انداخته اند ، به زودی قادر به لذت بردن از ثمرات آماده سازی خود نخواهند بود.

همچنین باید توجه داشت که افرادی که از آیفون 5s یا جدیدتر استفاده می کنند ، جدیدتر هستند و آیفون X ، همیشه می تواند از ابزار bootrom-based jailbreak checkra1n مبتنی بر بهره برداری استفاده کند تا بدون در نظر گرفتن نسخه سیستم عامل ، گوشی خود را آزاد کند. دلیل این امر این است که اپل نمی تواند با به روزرسانی نرم افزاری از بهره برداری از bootrom استفاده کند ، اما متأسفانه این بهره برداری شامل دستگاه های جدیدتر A12 (X) -A13 نمی شود زیرا به زودی ناخوشایند خواهد بود.

اگرچه واقعاً برای جامعه فرار از زندان تأسف آور است. با بیان اینکه اپل دیگر iOS 13.3 را امضا نکرده است ، الگوهای تاریخ اخیر نشان می دهد که در آینده سوءاستفاده های بیشتری از tfp0 وجود خواهد داشت و فرار از زندان از آنها پشتیبانی خواهد کرد. به گفته این ، اگر به موقع به سیستم عامل iOS 13.3 نرسیدید ، در کمترین نرم افزار ممکن در سیستم عامل خود باقی بمانید و اگر قصد دارید در آینده به فرار از زندان بروید ، از بروزرسانی های نرم افزار خودداری کنید.

iPhone یا iPad خود را با ابزار آنلاین مفید IPSW.me.

آیا از اینکه دیگر iOS 13.3 امضا نشده است ناامید هستید؟ در نظرات بحث کنید.