فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اپل از صاحبان آیفون 5 یادآوری می کند تا در تاریخ 3 نوامبر در iOS 10.3.4 به روز شوند

خرید اشتراک kerio

اپل از صاحبان آیفون 5 یادآوری می کند تا در تاریخ 3 نوامبر در iOS 10.3.4 به روز شوند

اپل قبل از تاریخ 3 نوامبر مشاوره به صاحبان آیفون 5 را برای به روزرسانی در iOS 10.3.4 آغاز کرده است ، در غیر این صورت چندین کارکرد کلیدی مانند iCloud و App Store به دلیل یک مسئله زمان بازگشت دیگر دیگر روی دستگاه خود کار نمی کنند.در ماه ژوئیه ، اپل نسخه های به روز شده iOS را برای مدل های قدیمی آیفون ها و iPad ها از جمله آیفون 5 منتشر کرد تا به موضوعی بپردازد که می تواند بر عملکرد موقعیت GPS تأثیر بگذارد و منجر به نادرست تاریخ و زمان سیستم شود. مسئله جابجایی زمان GPS شروع به تأثیرگذاری بر محصولات مجهز به GPS از دیگر تولید کنندگان در تاریخ 6 آوریل 2019 کرد ، اما دستگاه های تحت تأثیر اپل تا قبل از نیمه شب UTC در تاریخ 3 نوامبر 2019 تحت تأثیر این مشکل قرار نمی گیرند.

برای آیفون 5 و آیپد نسل چهارم با Wi-Fi و تلفن همراه ، به روزرسانی 10.3.4 برای حفظ مکان دقیق GPS و ادامه استفاده از توابع که به تاریخ و زمان صحیح تکیه می کنند از جمله: فروشگاه برنامه ، ، ii Cloud ، ایمیل و مرور وب. به روزرسانی iOS 9.3.6 برای آیفون 4s نیز تحت تأثیر قرار گرفته است و مدل های سلولی اصلی mini iiPad ، mini ، theiiPad ، 2 و theiiPad 3.

از سند پشتیبانی اپل:

درست قبل از ساعت 12:00 UTC در تاریخ 3 نوامبر 2019 ، آیفون 5 برای حفظ مکان دقیق GPS به استفاده از سیستم عامل iOS و ادامه استفاده از توابع وابسته به تاریخ و زمان صحیح از جمله فروشگاه App ، ، ii Cloud ، ایمیل ، نیاز دارد و مرور وب این به دلیل مسئله زمان جابجایی GPS است که در 6 آوریل 2019 شروع به تأثیر بر محصولات مجهز به GPS از دیگر تولید کنندگان کرد. دستگاه های اپل تحت تأثیر تا قبل از ساعت 12:00 UTC در تاریخ 3 نوامبر 2019 تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

اگر iPhone به طور خاص 5 مدل تا 3 نوامبر 2019 به روز نمی شوند ، اپل می گوید کاربران برای به روزرسانی مجبور هستند از نسخه Mac یا PC تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی کنند ، زیرا به روزرسانی های نرم افزاری بیش از حد و وiCloudِ پشتیبان گیری کار نخواهد کرد.

اگر آیفون 5 دارید ، با دنبال کردن این مراحل مطمئن شوید که دستگاه شما با موفقیت به روز شده است.

  1. برنامه تنظیمات را در آیفون خود راه اندازی کنید.
  2. روی General -> About ضربه بزنید.
  3. به دنبال شماره های بعدی نسخه نرم افزار

نسخه نرم افزار به روز شده باید 10.3.4 باشد.

.