فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اولین Unboxings New AirPods Pro »وبلاگ آیفون

خرید اشتراک kerio

اولین Unboxings New AirPods Pro »وبلاگ آیفون

دیروز از نسل جدید AirPods رونمایی شد و فقط در 31 اکتبر به دست آمریکایی ها خواهد رسید ، اما برخی از یوتیوب ها به آنها دسترسی داشته اند و توانسته اند یک هفته آن را آزمایش کنند. [19659002] با این کار ، می توانید نظر آنها را درباره محصول جدید مشاهده کنید.
بیشتر تأثیرگذار تفاوت بین هدست های فعلی و نسل قبلی را برجسته می کنند ، از جمله نشان می دهد که آنها کمی کوچکتر هستند. به طول ، اگرچه آنها به دلیل داشتن قطعات داخلی دارای حجم بیشتری هستند.

فیلم ها را بررسی کنید:

نکات برجسته:

  • جدید AirPods Pro با کابل USB-C به Lightning در جعبه موجود است. یعنی شما باید یک شارژر با یک کانکتور از نوع C یا حداقل یک کامپیوتر با این خروجی داشته باشید.
  • این پرونده ، که در ابتدا به نظر می رسید بسیار بزرگتر از نسخه قبلی است ، در واقع فقط کمی حجیم تر است ، دقیقاً به این دلیل که هدفون ها کوتاه تر هستند.
  • هدفون فقط با نسخه سازگار سیستم عامل ها ، مانند iOS و iPadOS 13.2 ، watchOS 6.1 و macOS Catalina کار می کند. اگر به دلایلی به روزرسانی این نسخه ها نشده اید ، نمی توانید از دستگاه های جدید (که دستگاه های قدیمی تر را از بین می برد) استفاده کنید.
  • هنگام تنظیم هدفون در آیفون ، می توانید یک تست را انجام دهید تا دریابید که چه اندازه نوک دارد صداهای سیلیکونی در گوش شما بهتر به نظر می رسند.
  • عملکرد "شفافیت" برای کاهش صداهای خارج از خانه بدون اینکه کاملاً شما را از جهان جدا کند خدمت می کند. شما قادر خواهید بود کسی را که با شما صحبت می کند بشنوید ، اما صداهای دیگر نرم می شوند.

همه می گویند کیفیت صدا بسیار عالی است و عملکرد خاموش کننده سر و صدا بسیار حساس است ، به خصوص هنگام مسافرت با هواپیما.