فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

اولین جلوه های AirPods Pro و جمع بندی جعبه بوکس

خرید اشتراک kerio

اولین جلوه های AirPods Pro و جمع بندی جعبه بوکس


با فروش AirPods Pro از فردا ، اولین دسته از برداشت ها ، بررسی ها و فیلم های بدون بوکس در اینترنت قرار گرفت. فیلم های بدون بوکس نگاهی دقیق تر به AirPods Pro جدید و کیف شارژ نشان می دهند.

در مقایسه با AirPods معمولی ، پرونده شارژر AirPods Pro اندکی گسترده تر است. تفاوت های جزئی طراحی بین AirPods و AirPods Pro به اندازه کافی واضح است که اکثر کاربران قادر به تفکیک این دو به راحتی هستند. این امر در درجه اول به دلیل هوای هوا در AirPods Pro است که به معنای تساوی فشار است.

اپل همچنین سه نوع نکات مختلف سیلیکون را با AirPods Pro همراه می کند. نکته جالب اینجاست که اپل همچنین یک تست گوش Tip Fit را ارائه می دهد که به فرد کمک می کند تا ابعاد مناسب گوش را برای لغو بهینه نویز و بهترین کیفیت صدا پیدا کند. به کابل رعد و برق با AirPods Pro به جای کابل USB-A به Lightning مانند آنچه در AirPods معمولی انجام می شود.

اولین برداشت های مربوط به کیفیت صدا باریک است ، هرچند که بیشتر بازبینی ها با لغو فعال سر و صدا و حالت جدید شفافیت تحت تأثیر قرار گرفتند. آنها توجه داشتند كه امضای صوتی تأكید بر باس داشت. به طور کلی ، کیفیت صدا به طور قابل توجهی بهتر از AirPods معمولی است. تناسب گوش و جداسازی سر و صدا نیز بهتر از AirPod های ارزان تر است.

خرده فروشی جدید AirPods Pro با قیمت 249 دلار. آنها دارای لغو فعال صدا ، کیفیت صدای برتر ، طراحی IPX4 مقاوم در برابر عرق و باتری هستند که مشابه AirPods معمولی است. آنها از 30 اکتبر به فروش می روند.

آیا قصد خرید AirPods Pro را دارید؟ یا فکر می کنید آنها کمی گران هستند؟ نظر را رها کنید و به ما اطلاع دهید!

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->