فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

iDB

خرید اشتراک kerio

اشکال شخصیت جدید باعث خراب شدن برخی از دستگاه های iOS می شود

شخصیت وحشی جدیدی در آنجا در طبیعت وجود دارد ، حداقل مبتنی بر مردمی که تاکنون آن را کشف کرده اند ، که می تواند خبر بدی برای کسانی باشد که قربانی آن می شوند.

MacRumors برای اولین بار بود. بر اساس اطلاعاتی که اخیراً در Reddit به اشتراک گذاشته شده ، به آن توجه داشته باشید. اشکال مربوط به کاراکتر در یک رشته خاص از متن به چند نوشته مختلف گره خورده است. این شامل emoji پرچم ایران و سپس متن از زبان سندی است. به نظر می رسد وقتی یک اعلان دریافتی با این رشته خاص دریافت می شود ، می تواند کل سیستم را خراب کند.

به نظر می رسد اشکال کاراکتر ابتدا در سرویس پیام رسانی Telegram ظاهر شده است ، اما ظاهراً در توییتر نیز ظاهر شده است.

این نوع اشکالات می توانند در مقیاس اندک باشند ، یا می توانند به طرز چشمگیری اختلال ایجاد کنند. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، اشکال "تلوگو" به اندازه کافی برجسته بود که اپل مجبور شد برای رفع مشکل ، آپدیت خاصی را برای iOS ، watchOS ، macOS و tvOS منتشر کند. این نوع اشکالات به طور مکرر از بین نمی روند ، اما در صورت بروز آنها ، می تواند یک درد بزرگ باشد.

به ویژه از آنجا که هیچ راهی برای جلوگیری از تأثیر منفی این رشته های شخصیت در نرم افزار روی دستگاه وجود ندارد. دریافت می شوند مشکل می تواند به اندازه کافی بد باشد که به بازگرداندن کامل از طریق حالت DFU ممکن است در برخی موارد نیاز باشد.

خوب است که از این نوع مسائل آگاه باشید. بسته به میزان تأثیرگذاری آن برای دستگاه های خارج از کشور ، ما می توانیم در آینده نزدیک تصحیحی از اپل مشاهده کنیم.