فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

آیفون 11 ، آیفون 11 پرو ، آیفون 11 کاربران از نارسایی شارژ شکایت دارند

خرید اشتراک kerio

آیفون 11 ، آیفون 11 پرو ، آیفون 11 کاربران از نارسایی شارژ شکایت دارند


 iPhone 11 Pro IP68 صدور گواهینامه

سوار شدن برای اپل با نسخه جدید iOS 13 ظاهر می شود. هر زمان و هر زمان. این با اشکال در iOS 13.1.3 آغاز شد که تراشه U1 را بی فایده می کند. تنها راه حل مربوط به جایگزینی تلفن ها است. اکنون شماره جدید شارژ بی سیم و سیم بی سیم در iOS 13.1.3 است.

کاربران آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو مکس با شکایت خود از کانال های رسانه های اجتماعی سیل می کشند. توییت‌ها به Applesupport اشاره کردند که مشکلات شارژ در iOS 13.1.2 و iOS 13.1.3 وجود دارد. ظاهراً iPhone X و iPhone XS نیز این مسئله را دارند ، با این حال ، تعداد دستگاههای آسیب دیده به ظاهر ناچیز است.

کاربران آیفون سعی می کنند روش های مختلفی را برای انجام کار شارژ انجام دهند. برخی از آنها از شارژرهای مختلفی استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر دستگاه را مجدداً راه اندازی می کنند. خوشبختانه این مسئله پس از راه اندازی مجدد برای برخی از افراد برطرف شده است و کاربران پیشنهاد می کنند که برای جلوگیری از بروز مشکل ، مجدداً در چند روز یکبار مجدداً راه اندازی شود. اپل هنوز بیانیه ای صادر نکرده است. در یک یادداشت مرتبط ، مشخص شد که iOS 13 برخی از شارژرهای 7W را محدود می کند و آنها را به 5W محدود می کند.

iOS 13 اپل با ویژگی های جدید لود می شود و سریعتر از iOS 12 است. با این حال ، لیست لباس های شسته شده به احتمال زیاد کاربران را ناراحت می کند و برخی ممکن است ترجیح دهند منتظر بمانند تا آخرین نسخه iOS 13 را داشته باشند. درعین حال ، اپل است. اکنون مسئولیت اتمی کردن مسائل در iOS 13.2 آینده را بر عهده گرفته است.

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->