فیلترشکن اختصاصی با ۸۰۰ سرور اختصاصی کشورهای مختلف

فیلترشکن اختصاصی با آی پی اختصاصی رایگان و بیش از ۶۴ کشور مختلف و بیش از ۸۰۰ سرور اختصاصی کیفیت بی همتا و \رسرعت ترین سرویس

آیفون های 2020 به دلیل 5G ، هزینه اجزای بالاتر می توانند هزینه بیشتری داشته باشند

خرید اشتراک kerio

آیفون های 2020 به دلیل 5G ، هزینه اجزای بالاتر می توانند هزینه بیشتری داشته باشند


تحلیلگر قابل اعتماد اپل ، مینگ-چی کو معتقد است که اپل برای ایجاد فضا باید 10٪ اندازه صفحه منطق را در آیفون های 2020 افزایش دهد. برای مودم 5G و سایر فناوریهای جدید. این منجر به افزایش 35 درصدی هزینه قطعات برای شرکت خواهد شد.

به غیر از 5G ، آیفون های 2020 دارای یک مدار جدید مرتبط با آنتن 5G خواهند بود. این کار فضای بیشتری نسبت به راه اندازی آنتن موجود و مودم 4G که اپل در ترکیب آیفون 2019 خود استفاده کرده است ، خواهد گرفت. 10٪ افزایش بیشتر در اندازه صفحه منطق منجر به افزایش 35٪ در ساخت تخته منطق می شود.

صفحه منطق فقط یکی از مؤلفه های بسیاری است که توسط اپل در داخل آیفون استفاده می شود. این یکی از آیتم های نسبتاً گران قیمت در آیفون جدا از تراشه سری A و نمایشگر OLED است.

این تحلیلگر همچنین خاطرنشان می کند که آیفون های 2020 با طرحی حمل می شوند که یادآور آیفون 4. جدید است. قاب فلزی آیفون ها دارای "طراحی تقسیم بندی پیچیده تر ، روش های جدید قالب سازی تزریق و تزریق و مونتاژ یا پوششی از شیشه یا شیشه برای محافظت از ساختار قالب تزریق سنگر است." این همچنین منجر به افزایش قیمت قاب فلزی خواهد شد. حتی در حدود 60٪ ، با افزایش هزینه پوشش شیشه ای در حدود 40-50٪.

Take

با چنین افزایش قابل توجه در هزینه اجزاء ، این احتمال وجود دارد که اپل نیز به افزایش خرده فروشی منجر شود. قیمت آیفون های 2020 خود. اگر این اتفاق بیفتد ، با وجود بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که به دلیل اضافه شدن 5G و یک سنسور جدید ToF ، آیفون های 2020 به یک موتور سیکلت ارتقا یافته منجر خواهند شد. اپل از 5G در جانشین آیفون 11 ارزان تر 2020 استفاده کرد تا اطمینان حاصل کند که می تواند فروش خود را با همان برچسب قیمت 699 دلاری که در حال حاضر انجام می دهد ، ادامه دهد.

آیا شما آماده پرداخت هزینه بیشتری برای آیفون 5G هستید؟

[Via AppleInsider]

<! – دوست دارید این پست؟ به اشتراک بگذارید! ->

<! –

->